wozy strażackie

MAMY TO!!

Inwestycja w młodzież opłaciła się! Dzisiaj nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w składzie: Robert Hajzyk (kapitan), Tomek Hajzyk, Karol Salamon, Karol Ulman, Krzysztof Dudek, Dawid Smyczek oraz wspierające w boju kolegów Natalia Antończyk i Ania Giemlik, wzięła udział w halowych zawodach MDP w Rybniku-Niedobczycach, w których na 11 drużyn zajęła pierwsze miejsce! Po pierwszej konkurencji nasza młodzież zajmowała drugie miejsce, lecz w bojówce zdeklasowała rywali, tym samym wygrywając całe zawody.

Brawo Młodzi! Cała jednostka jest z Was dumna!

Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że zaczynamy kompletować drużynę żeńską. Zapraszamy wszystkie dziewczyny i dziewczynki, które chcą aktywnie i wesoło spędzić czas, do wstąpienia w nasze szeregi!

Nasze samochody

Wykonanie Responsywne strony internetowe K4ART